ثبت نام کمیسیون طرح رشته های مدارک پزشکی و فناوری اطلاعات سلامت زمستان ۱۳۹۶

به اطلاع کلیه متقاضیان واجد شرایط گذراندن طرح اختیاری رشته های مدارک پزشکی و فناوری اطلاعات سلامت می رساند جهت ثبت نام طرح روی آیکون اطلاعیه کلیک نمائید.

 

قابل توجه کلیه متقاضیان :

(تقسیم متقاضیان با اولویت افراد بومی و تاریخ فراغت از تحصیل آنان انجام خواهد شد. به قسمت تذکر تعریف افراد بومی در ادامه توجه شود.)

ثبت نام دانشجویان ارشد جهت گذراندن طرح نیروی انسانی ممنوع بوده ، خواهشمند است از ثبت نام جدا خودداری فرموده و پس از پایان فراغت از تحصیل با آخرین مدرک تحصیلی مراجعه نمایید .

تاریخ ثبت نام اینترنتی رشته مدارک پزشکی/ فناوری اطلاعات سلامت از روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه از ساعت ۱۲ لغایت روز یکشنبه ۲۹ بهمن ماه تا ساعت ۹ صبح خواهد بود.

جهت دریافت اعلام نیاز جهت رشته های مدارک پزشکی و فناوری اطلاعات سلامت  جدول ذیل را ملاحظه نمائید.

 

اسامی مراکز متقاضی نیروی طرح مدارک پزشکی

/فناوری اطلاعات سلامت ویژه کمیسیون زمستان۱۳۹۶

ردیف

نام مرکز

تعداد

۱

بیمارستان شفا کلیشاد و سودرجان

۱

۲

مرکز آموزشی درمانی بهشتی

۱

۳

مرکز آموزشی درمانی سیدالشهداء

۱

۴

بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرضا

۱

۵

بیمارستان شهدای لنجان

۲

۶

شبکه بهداشت و درمان برخوار

۱

۷

بیمارستان امام خمینی (ره) فلاورجان

۱

۸

بیمارستان شهید رجائی فریدن

۱

۹

بیمارستان خاتم الانبیاء نطنز

۱

 

 

 

 

نکته: متقاضیان لازم است قبل از تکمیل فرم، کلیه بندهای مربوط به قوانین و مقررات نیروهای طرحی را مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

۱.  باتوجه به محدود بودن سهمیه ها و محدودیت های موجود، لازم است کلیه متقاضیان با دقت نظر و پس از بررسی های لازم، مرکز مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

۲. پذیرفته شدن افراد در مراکز پس از بررسی بومی بودن* و تاریخ فراغت از تحصیل، انجام میگیرد .

تذکر: *بومی به فردی اطلاق می شود که محل تولد و یا محل صدور شناسنامه وی با محل مورد تقاضا یکی باشد  و یا دو مقطع از سه مقطع تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) را در آن شهرستان گذرانده باشد. ضمنا پیش دانشگاهی جزء مقاطع تحصیلی محسوب نمی گردد.

تذکر: با توجه به کثرت متقاضیان غیربومی طرح رشته های اختیاری برای شهر اصفهان، در تقسیم و امتیاز بندی در صورتیکه این دسته از افراد (غیربومی فارغ التحصیل قبل از سال ۹۴) زودتر فارغ التحصیل گردیده باشند بر فارغ التحصیلان بومی شهر اصفهان اولویت دارند.

 

۳.باتوجه به محدود بودن سهمیه ها و محدودیت های موجود، لازم است کلیه متقاضیان با دقت نظر و پس از بررسی های لازم، مرکز مورد نظر خود را انتخاب نموده و پس از اعلام نتایج از طریق همین وب سایت در صورت انصراف، انصراف کتبی خود را کتباً به اداره آمار و اطلاع رسانی دانشگاه اعلام نمایند و در صورت انصراف پس از صدور معرفینامه از شرکت در کمیسیون های استان اصفهان محروم خواهند شد.

نکته: افراد پذیرفته شده موظف به تکمیل فرم تعهد می باشند و چنانچه پس از صدور معرفینامه از خدمت در محل مورد تقاضا انصراف دهند دیگر حق انجام خدمت طرح در این استان را نخواهند داشت.

۴.  نکته ۱: ضمنا ًدر صورت انصراف از طرح امکان شرکت درکمیسیون های بعدی جهت استان اصفهان (با توجه به فرم تعهد و تایین محل خدمت) امکان پذیر نمی باشد.

۵. از آنجایی که مراکز و واحدها از شروع به کار خانم های باردار جلوگیری می نماید ، لذا خواهشمند است مشمولین مذکور از شرکت و ثبت نام جدا خودداری نمایند .

۶. قابل توجه آقایان شرکت کننده در کمیسیون :

انجام خدمت سربازی نسبت به انجام خدمت طرح اولویت داشته و آقایانی که تا به حال خدمت سربازی انجام نداده و یا از خدمت سربازی معاف نبوده ، حق شرکت در کمیسیون را نخواهند داشت. در موارد ذیل خدمت سربازی مورد قبول است :

الف) انجام خدمت سربازی با مقطع دیپلم
ب) افرادی که از خدمت سربازی معاف گردیده اند .

 

تذکر مهم:

 نتیجه کمیسیون از طریق همین سایت نیز اطلاع رسانی می گردد. خواهشمند است از هرگونه تماس تلفنی برای اطلاع از نتیجه کمیسیون خودداری گردد.

الف) در صورت تماس با متقاضی فرم تعهد و تعیین محل خدمت مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در پائین صفحه پرینت گردیده، قسمت اول فرم توسط متقاضی تکمیل و قسمت دوم فرم توسط واحدکارگزینی محل تعیین شده جهت طرح تکمیل به اداره آمار و اطلاع رسانی تحویل نمایند.

 

درصورت بروز هرگونه مشکل صرفاً در روزهای شنبه، یکشنبه (از ساعت ۹-۸) و چهارشنبه با تلفن ۳۷۹۲۳۹۴۲ تماس حاصل نمایید.

تاریخ ثبت نام اینترنتی رشته مدارک پزشکی/ فناوری اطلاعات سلامت از روز چهارشنبه ۱۸بهمن ماه از ساعت ۱۲لغایت روز یکشنبه ۲۹ بهمن ماه تا ساعت ۹ صبح و از طریق سایت www.Tarhreg.behdasht.gov.ir (سامانه رشد) وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواهد بود.

فرم تعهد و تعیین محل خدمت۱ , ۲