اطلاعیه فوری

با توجه به نیاز فوری و مبرم بیمارستان شهدای دهاقان به یک نفر نیروی طرحی رشته فناوری اطلاعات سلامت/ مدارک پزشکی، از داوطلبان درخواست می شود

بازدید وزیر بهداشت از غرفه آمار و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در اولین همایش ملی آمار در نظام سلامت

کسب رتبه برتر در بخش مقالات

اداره آمار و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان موفق به کسب رتبه برتر در بخش مقالات تحت عنوان " تدوین نظام نامه ادارات آمار دانشگاه های علوم پزشکی کشور" گردید.

کسب رتبه برتر تارنما

اداره آمار و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در اولین همایش ملی آمار در نظام سلامت، موفق به کسب رتبه برتر در بین ۴۷ تارنمای فعال دانشگاههای علوم پزشکی کشور گردید

کسب رتبه برتر غرفه

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان موفق به کسب رتبه برتر در بخش نمایشگاه اولین همایش ملی استفاده از آمار در نظام سلامت در بین غرفه های دانشگاه های علوم پزشکی شد.

اطلاعیه

با توجه به عدم ثبت نام متقاضی برای بیمارستان بوعلی چادگان، داوطلبان می توانند برای ثبت نام به سامانه رشد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مراجعه نمایند.

اطلاعیه

باتوجه به درخواست مکرر متقاضیان طرح، سایت مربوطه تا ساعت ۱۳:۳۰ امروز ( ۹۷/۶/۳۱) جهت ثبت نام باز می باشد.

ثبت نام کمیسیون طرح رشته های مدارک پزشکی و فناوری اطلاعات سلامت تابستان ۱۳۹۷

به اطلاع کلیه متقاضیان واجد شرایط گذراندن طرح اختیاری رشته های مدارک پزشکی و فناوری اطلاعات سلامت می رساند جهت ثبت نام طرح روی آیکون اطلاعیه کلیک نمائید.

انا لله و انا الیه راجعون

در کمال تأسف و تأثر باخبر شدیم همکار ارجمند سرکار خانم "ثمانه صادق پور"، کارشناس ارشد فناوری اطلاعات سلامت که سالیان متمادی، صادقانه و با خلوص نیت در واحد آمار بیمارستان نور و علی اصغر مشغول بودند، به دیدار حق شتافتند. این ضایعه را به خانواده محترم ایشان صمیمانه تسلیت عرض می نماییم و از خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت و برای خانواده محترمشان صبر جمیل مسئلت می نماییم.

نتایج کمیسیون طرح نیروی انسانی رشته تحصیلی مدارک پزشکی/فناوری اطلاعات سلامت زمستان ۱۳۹۶

نتایج کمیسیون طرح نیروی انسانی رشته تحصیلی مدارک پزشکی و فناوری اطلاعات سلامت اعلام گردید.

صفحه‌ها

اشتراک در اداره آمار و اطلاع رسانی RSS